۱۹ بهمن آسیب پذیری امنیتی بسیار جدی در نسخه ۴.۷ وردپرس

مطابق با اعلام سایت رسمی وردپرس یک آسیب پذیری امنیتی بسیار جدی در نسخه ۴.۷ وردپرس وجود دارد که این آسیب پذیری در نسخه 4.7.2 برطرف شده است. لازم به ذکر است این آسیب پذیری امکان دستکاری پستهای منتشر ... بیشتر »

۱ بهمن راه اندازی وب سایت تشخیص سیستم مدیریت محتوا

با سلام و احترام
به اطلاع کاربران گرامی می رسانیم وب سایت تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت به آدرس www.cmsdetector.ir توسط تیم میهن پی اچ پی راه اندازی شده است.

۱۱ دی کد تخفیف ۵۰ درصدی به مناسبت سال جدید

با سلام و احترامضمن تبریک سال نو میلادی به اطلاع کاربران گرامی می رسانیم به مناسبت فرا رسیدن سال نو میلادی کد تخفیف ۵۰ درصدی بر روی کلیه سرویس های میزبانی اشتراکی به مدت محدود در نظر گرفته شده ... بیشتر »

۲۴ آذر انتقال سرورهای هاستینگ

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران گرامی می رسانیم به منظور افزایش کیفیت سرویس های میزبانی کلیه هاست های میزبانی شده در سرورهای آلمان به یک سرور با سخت افزار قوی تر و دارای هارد ssd منتقل شده ... بیشتر »

۲۳ آبان فعال سازی رایگان ssl بر روی کلیه هاست ها

با سلام و احتراماز تاریخ یکشنبه - ۲۳ آبان ۱۳۹۵ کلیه هاست های میزبانی شده توسط میهن پی اچ پی به سرویس ssl رایگان lets encrypt معتبر  مجهز شدند.در صورتی که وب سایت شما ssl معتبر ندارد جهت بررسی و فعال سازی ... بیشتر »

۲۳ بهمن راه اندازی نسخه جدید پرتال مشتریان

ضمن عرض تشکر و قدردانی از کاربران محترم،  به اطلاع می رسانیم نسخه جدید پرتال مشتریان میهن پی اچ پی جهت سهولت در مدیریت و پشتیبانی سرویس ها طراحی و آماده شده است.در صورت وجود هر گونه سوال لطفا با ... بیشتر »